3d Zemin Kaplama Nedir ?

3d zemin kaplama duyduuz mu?
Alanlarımızın en önemli unsurlarından olan zemin kaplamaları, geliştirilen teknolojilere ve ihtiyaçlara göre farklılık göstermektedir. Tabanın temel malzemesi olarak bildiğimiz ahşap, halı, taş gibi malzemelerin avantaj ve dezavantajları vardır. Bazı dezavantajların kısıtlanması cinsiyete malzeme seçmek zorlaşmaktadır. Buna ek olarak, döşeme malzemelerinin özellikleri kullanıcı modeline, türüne ve biçimine bağlıdır ve neme direnç, kolay temizleme ve uzun süreli dayanıklılık gibi işlevleri yerleştirmek imkansızdır. 3d zemin kaplama uygulama, banyoda zeminde en uygun ve en şık zeminlerden biridir.

Ayrıca 3d zemin kaplama fiyatları diğer zemin kaplama modellerine göre daha kullanışlıdır. Gertav sizlere 3d zemin kaplama da en uygun fiyatı vermeyi garanti eder.

Tüm bu beklentileri ve işlevleri sağlayan Gertav 3d zemin kaplama, hayatımda bir fark yaratmak için tasarlandı. Gertav, dekoratif bir şekilde görsel efektleri süsleme yeteneği olarak tanımlanır. Zemin kaplaması için üç boyutlu uygulama, kullanıcının görsel efektleri sevmesini, seçmesini veya projelendirmesini, zemin üzerinde toplanmasını ve özel bir koruyucu reçine tabakası ile kaplanacağı şekilde tasarlanmıştır. Bugün, firmamız 3d zemin kaplama öncüsü olmaktan gurur duyuyor ve gelecek nesil uygulamalarda 3D zemin çalışmasında Gertav olarak çalışıyor.

Gertav, estetik, dekoratif, kullanımı kolay, dayanıklı, ıslak yüzeylere uygulanabilir, kullanımı kolay ve geleneksel zeminlere kıyasla ek yeri olmayan birçok özelliğe sahiptir. Bu günlük yaşamı kolaylaştırır ve aynı zamanda kullanıcıları için sınırsız sınama özgürlüğü belirler. 3 Boyutlu dekorasyon çalışmaları, üç boyutlu sansasyonlarla yapılması gereken bir dekorasyon ve estetik olarak bir çatı altında olmalıdır.

Bize whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.