Barisol tavan fiyatları

Barisol tavan ısı formuna göre şekil alabilen, en çok tercih edilen tavan sistemleridir.

Kurulumu fazla zaman almayan barisol tavanlar istenilen her yapıya göre şekil alırlar. Isıtma, havalandırma, aydınlatma, aynalı gibi çok çeşitli seçenekleri sunan barisol tavan fiyatları da oldukça uygundur.

 

Barisol tavan seçimi ne olursa olsun bu tavanların özel bir bakıma ihtiyacı yoktur, kolayca monte edilirler. İsteğe bağlı olarak tavanda gizli aydınlatma, havalandırma, ısıtma uygulanabilir. Diğer taraftan yine baristol tavanlar arasında daha kreatif tasarımları da seçebilirsiniz. Örneğin bir gökyüzü efektinin olduğu tavanlar mekanınıza bambaşka bir hava katacaktır.  İşinizde, evinizde veya insanların olduğu tüm alanlarda atmosferi değiştiren barisol tavanlar sayesinde kendinizi daha pozitif ce mutlu hissedersiniz. Mekanınıza ve dolaylı olarak psikolojinize olumlu katkı sağlayacak olan, barisol tavan fiyatları uygun maliyeti ile bütçenizi yormayacaktır.

 

Dinamik bir aydınlatmanın kullanılabildiği barisol tavanlar lake, saten, süet veya metalik yapılarla tam uyumlu hale getirilebilirler. Diğer taraftan alçıpanla birlikte kullanılan çerçeve sistemleri de mekanınıza uygulanabilir. Sizin ve seçilen alana en uygun ve ihtiyaçlara göre seçilen barisol tavan fiyatları, bu seçimler neticesinde farklı olacaktır.

 

Bize whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.