Gergi Tavan

Gergi tavan kurulumu zahmetsiz olan gergi tavan modelleri pratik gerilim kumaşları sayesinde, özelleştirilmiş bir alan tecrübesi yaşarsınız. Gergi tavan bir çok kumaş seçeneğiyle, ihtiyacınıza mutlaka bir çözüm bulursunuz. Canlı arka planlar, yüksek kaliteyle gerdirilmiş kumaşlar, dayanıklı çerçeveler gibi opsiyonlarla gergi tavan modellerimiz sizleri bekliyor. Gertav sektöründe öncü olarak gergi tavan alanında her ihtiyaca en modern şekilde cevap verir.

Gergi tavan fiyatları oldukça uygun olup size zamandan tasarruf sağlar. Kısa sürede gerçekleşen uygulamayla zamandan da tasarruf sağlarsınız. Gergi tavan fiyatları normal tavan uygulamasına oranla çok daha fazla opsiyon bulunur. Boya süblimasyon baskıyla özelleştirilebilir grafikler ve portatif bir tasarım için gergi tavan kumaşı fiyatları belirlenir. Gergi tavan kumaşları alana göre eşsiz şekilde boyutlandırılır, ve zevke uygun renk seçeneği sunulur. Esnekliğiyle ön planda olan gergi tavan kumaşları yardımıyla dekorasyonunuz modern bir görünüme kavuşur.


Gergi tavan kumaşları çok hafif olup, çok kolay kurulurlar. İleride veya kurulumdan sonra yaşanabilecek herhangi bir sorun çok kısa sürede belirlenir ve aynı hızda çözüme kavuşturulur. Oysa normal gergi tavan yaşanabilecek herhangi bir problem çok uzun sürede çözüme kavuşur. Bu açıdan bakıldığında da gergi tavan kumaşı fiyatları daha maliyetsizdir. Gergi Tavan kumaşlar alanının büyüklüğü veya küçüklüğü ne olursa olsun, uygun boyut ve ebatlarda kesilir. Gergi tavan kaynak makinesinden geçirildikten sonra montelemeye hazır hale gelen kumaşlar, mekanlara canlılık katmaya hazır hale gelirler.

Bize whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.