Gergi Tavan

Gergi Tavan

Gergi tavan estetiği ya da özgün tavan tasarımına sahip mekanlar oluşturmak adına gergi tavan, sınırsız alternatifler sunmaktadır. Uzmanlığımız olan gergi tavan uygulamalarıyla pek çok gergi tavan modelleri hazırlamakta; barisol gergi tavan, gergi tavan kaplama ürün ve montaj hizmetleri vermekteyiz.

Gergi Tavan Fiyatları

Konusunda uzman ekiplerce verilen gergi tavan ürün ve montaj hizmetlerinde; metrekare bazlı fiyatlandırma esas olarak alınmaktdır. Ancak metrekare birim fiyat çalışması yapılırken, pek çok etken göz önüne alınmakta ve gergi tavan fiyatları en uygun şekilde sunulmaktdır.Bu çalışmada; yani, gergi tavan fiyatları tespitinde göz önüne alınan başlıca konular ve maliyetler şu şekilde sıralanabilir;

 • Uygulaması yapılacak projenin büyüklüğü ve kapsamı; gergi tavan fiyatları oluşturma aşamasında oldukça önem taşımaktadır. Fiyathesaplaması açısından; bir ev ile kompleks bir yapının maliyetleri aynı olmamaktadır.
 • Kullanılması istenen malzeme özellikleri ve tercih edilecek gergi tavan modeli. Gergi tavan uygulamalarında; özel lake kumaş kaplamadan aydınlatma dahil ışıklandırmalı modellere kadar faklı görsellik sağlayacak çok geniş bir model skalası bulunmaktadır. Bu nedenle hepsi için farklı farklı fiyatlamalar söz konusu olmaktadır.
 • Proje durumuna göre; görev alacak ekip ya da eleman sayısı, proje bitiş tarihi için belirtilen sürenin uzun ya da kısa olması gibi benzeri etkenler de gergi tavan fiyatları oluşturulmasında önemli rol oynayan ve hesaba katılan hususlardır.
 • Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmak en önemli hedefimizdir. Bu nedenle; gergi tavan fiyatları oluşturma konusunda; müşterilerin istek ve bütçelerini zorlamayacak planlar sunmaktayız.
 • Gergi tavan uygulamalarıyla; ister yaşam alanı olsun ister iş alanı, ister sağlık ve spor tesisi olsun ister bir kütüphane; her mekan mevcut halinden çok daha çekici ve keyif verici hale gelmektedir. Hayallerin duvar ve tavanlarayansımasını sağlayan gergi tavan modelleriyle mekanlar çok daha dinamik bir hale gelmektedir.

Gergi Tavan Nedir

Yeni teknikler ve malzemeler sayesinde, her mekanda sorunsuz uygulama imkanaolan gergi tavan uygulamasının ne olduğunu ifade etmek gerekirse; mevcut tavana, projeye uygun şekilde hazırlanan profillerin sabitlenmesi ve bu profillerin çeşitli malzeme ve materyallerle kaplanması ya da giydirilmesidir. Bu işlem gergi tavan modelleri olarak isimlendirilse de, benzeri türde işlemler firmamızca tüm duvarlar için de uygulanabilmektedir.

İstanbul Gergi Tavan

Gergi tavan ya da istanbul gergi tavan olarak da ifade edilen bu uygulamalar sayesinde; tavan kişiselleştirilebilmekte ya da binanın fonksiyonuna özel tasarım ve görsel zenginlik oluşturulabilmektedir. Aynı zamanda, istanbul gergi tavan işlemi ile, tavan bölgesinden geçen elektrik kabloları, tesisat boruları gibi düzeneklerin kamufle edilmesi sağlanmaktadır. Düzenlenecek gergi tavan modelleri ile;

 • istanbul gergi tavan için özgün tasarım çalışmaları yapılabilir ve uygulanabilir.
 • Mekanın etkileyiciliği büyük oranda arttırılabilir.
 • Mekandan görsel ve estetik bütünlük kolaylıkla oluşturulabilir.
 • Mekanda, istanbul gergi tavan için uygulanabilen üç boyut özellikli tasarımlar ya da özel ışıklandırma sistemleri sayesinde derinlik algısı farklılaştırılabilir.
 • Aynı zamanda, mekana çok fazla katma değeri olan gergi tavan uygulamaları sayesine; renksiz, varlığı bile farkedilmeyen duvar ve tavanlar mekanın en güzel alanı haline gelmektedir. Ve tüm bunlar oldukça ekonomik şekilde yapılabilmektedir.
Gergi Tavan Çeşitleri

Tavanlara yapılan gergi tavan kaplama malzemeleri; gergi tavan modelleri ve özelliklerine göre değişse de en yoğun kullanımda olanları;

 • Alüminyum profiller ve düzenekler
 • PVC esaslı ve ısıyla şekillendirilebillecek esneklikte olan ürünler
 • Özel kaplama kumaşları ya da dijital baskı uygulanabilir malzemeler şeklinde sıralanabilir.
 • Tüm bu malzemelerin hafif ve kolay işlenebilir olması, bütün gergi tavanprojenin hayata geçirilmesini kolaylaştırmaktadır.
 • Kullanılan malzeme özelliği gereği gergi tavan kaplama malzemeleri;
 • Su ya da nemden etkilenmez.
 • Alev almayan özelliktedirler, çatlama, kırılma ve dökülme yapmalar.
 • Hafif ve tavana yük bindirmeyecek özellikte olup, taşıma ve montajı kolaydır. Gerektiğinde sökülüp başka alanda da tekrar kullanılabilirler.
 • Esnek olma özellikleri sebebiyle, istenen her form ve şekle sokularakkullanılabilirler.
 • Özel bir bakım gerektirmediğinden; boya ya da yenileme gerektirmez ve temizlikleri kolaydır.
Gergi Tavan M2 Fiyatı

Tüm mekanlar ve tavanlar için barisol gergi tavan m2 fiyatı, gergi tavan kaplama ve gergi tavan modelleri çalışması ya da uygulamaları kolaylıkla yapılabilmektedir. En fazla gergi tavan kaplama ya da barisol gergi tavan uygulamasının görüldüğü mekanlar şunlardır;

 • Kültür merkezleri ya da konferans salonları
 • Sergi ya da sanat galerileri, fuar alan veya binaları
 • Restoran, rekreasyon binaları, spor ve gergi tavan m2 fiyatı sağlık tesisleri, düğün salonları
 • Sinema salonları, otel ve konaklama tesisleri, mağaza ve alışveriş merkezleridir.
Gergi Tavan ve Duvar Modellerimiz

Gergi tavan ve duvar uygulamalarında; yani barisol gergi tavan işleri ve gergi tavan modelleri için oldukça geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız. Bu sayede; hayalleri ya da projeleri duvar ve tavanlarda gerçeğe dönüştürebilecek farklı örnekler sunmaktayız. Bunları birkaç başlıkta toplamak gerekirse;

 • Dijital baskı ve üç boyutlu barisol gergi tavan projeleri
 • Gece, gündüz ya da doğa temalı gergi tavan için projeler
 • Özel çizim ya da illüstrasyon projeleri ya da hazır tasarımların uygulanması talep edilen projeler
 • Farklı tablo, portre ve görsel içerik projeleri şeklinde sıralanabilir.

Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan geri kalan diğer tavan modellerinde yaşadığımız çoğu alanda problemlerle başa çıkmak zorunda kalıyoruz. Bu problemlerden biri de bulunduğumuz mekanının duvar ve tavanları olabiliyor fakat tam çözüm gergi tavan modellerdir. Bazen gergi tavan hariç tüm modellerde çok fazla ses ve gürültüye maruz kalabiliyoruz. Sadece evimizde değil sosyalleştiğimiz diğer tüm alanlar bizim için sorunlu hale gelebiliyor. Üst katta oturan komşumuzun sesini yarın çalışacak olsak bile bütün gece çekmek zorunda kalabiliyoruz.

Gergi tavan ile bütün bu sıkıntılardan arınabilmek adına biz de sizler için kolay ve pratik çözümler üretmeye devam ediyoruz. Binlerce gergi tavan yapımını sizler için piyasaya sunmakla kalmıyor uygun fiyatlarla da sizleri zorlamadan ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiyoruz. İstenmeyen ses ve gürültülere karşı tamamen doğal malzemelerle üretimini gerçekleştirdiğimiz gergi tavan modelleri çeşitlilik göstermekle beraber ısı, ses ve gürültüyü en aza indirgeyecek şekilde sizler için firmamızdaki yerini koruyor. olası gergi tavan ihtiyaçlarında aranan bütün ince özellikler titizlikle elde ediliyor.

Gergi tavan kumaş seçiminde su ve benzeri meteryalleri sızdırmayan kumaş kullanıyor, ve bu kumaşların üstüne istenilen süslemelerin yapılmasını sağlıyoruz. Herhangi bir kırılma veya çatlama söz konusu olmadığı gibi uzun ömürlü olmaları da avantaj oluyor. Gergi Tavan tamamen hijyenik kurallara uygun şekilde oluyor. Kolay temizlenebilir olması tercih sebeplerinden olan gergi tavan satışında dikkat çeken bir diğer husustur.

Kolay temizlik herkesin istediği bir olgu olarak karşımıza çıkıyor. Gertav olarak çıktığımız bu yolda sektörde daima bir adım önde gitmeyi planlıyor ve % 100 müşteri memnuniyetiyle gergi tavan modellerimizi piyasaya sunuyoruz. Tavan sorunları önemsenmeyecek kadar değersiz bir problem olmamakla beraber daha rahat ve konforlu bir yaşam için olanak sağlamaktadır.

Gergi tavan hem evimiz hem de kalabalık olan şehir nüfusunda biraz olsun huzura ermek için mükemmel çözüm olacaktır. Kalabalık ve kaosun getirdiği karmaşıklıktan sonra bu tür rahatlama ile ses ve şehrin gürültüsünden uzak, yalıtımdan uzak kaliteli bir yaşamın tadına varacaksınız. İstediğiniz zaman çıkarıp, tekrar monte ettirebilir ve böylece bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Tamamen son teknoloji ve son moda tasarımlarla da evinizin yada her hangi bir mekanının tavanını şık ve zarif bir hale getirebilirsiniz.

Gergi Tavan Fiyatları

Gergi tavan fiyatları farkıyla artık gergi tavan ihtiyaçlarına çözümler çok kolay. Gergi tavan fiyatları kullanım ağı açısından bir çok sektörün de tercihleri arasında yer alan gergi tavan, evler, hastaneler, okullar, futbol sahaları gibi alanlarda çok fazla görünür konuma geliyor. Küçük işletmelerinde tercihlerinden olan gergi tavan fiyatları gergi tavan fiyatları ile hayatınızda kolaylık sağlıyor. Eğer bir apartmanda toplu bir şekilde yaşıyorsanız seslerden rahatsız olabilirsiniz. Gergi tavan bu seslerin sizi rahatsız etmesini engelliyor ve huzurlu bir yaşam alanı sağlıyor. Kuoförlerin de kullandığı gergi tavan aynı zamanda aydınlatmayı üst seviyelere taşıdığı gibi enerjiden ve faturadan da tasarruf etmenizi sağlıyor.

Gergi tavan fiyatları ve modelleri sağlık ve ekonomik açısından gönül rahatlığıyla ve firmamız güvencesi ile kullanabileceğiniz gergi tavan modelleri ekibiz ile beraber kullanmak istediğiniz alana monte ediyoruz. Satın aldığınız gergi tavanın üstüne dilediğiniz şekil ve figüratif desenler uygulayabilirsiniz. Bu figüratif desenler tavana baka baka uyuyamayanlar için alternatif uyuma yöntemlerinden olabilir.

Çünkü beyaz bir tavana bakmakla hayal ettiğiniz bir gergi tavan modellerine bakmak farklı olacaktır. Psikologların da çok sık dile getirdikleri yaşam alanlarımızın psikolojimizi etkilediği söylemleri, son derece haklı bir konu olarak karşımıza çıkıyor.

Büyük ressamların çoğu doğadan ve manzaradan yararlanarak büyük sanatçı olmuşlardır. Ama bizler yaşam kaygısı nedeniyle iş yerlerimize gidiyor ve bu nimetlerden yararlanamıyoruz. Bütün bu psikolojik süreçlerde pratik çözümler yıllar geçtikçe karşımıza sunuluyor. Şehrin gürültüsü ve kalabalığından uzak nefes almak için sığındığımız evlerimizi ruh açıcı figürlü gergi tavan sayesinde modernleştirebiliriz.

Üstelik yüksek yalıtım ve ısı izalasyonu sayesinde faturalarınız artık cep yakmayacak. Gergi tavan fiyatları uygundur rahatlıkla ulaşabileceğiniz gergi tavan modelleri firmamızda sizleri bekliyor. Dilerseniz bizlerle internet sitemiz üzerinden ulaşabilir ve ihtiyaç duyduğunuz soruların cevaplarını alabilirsiniz.

Bize whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.