Kurumsal

Gertav Gergi Tavan sisteminde Türkiyenin önde gelen üreticilerinden olup sektörünün en hızlı büyüyen firmaları arasında yer almaktadır.İstanbulda kurmuş olduğumuz 600 m2 Üretim atolyesi ve Türkiyede İlk kez kurulan  350 m2 gergi tavan showroomu ile de bu sektörde yerini ve hedeflerini belli etmektedir .

İtalyanın En büyük Epoksi üreticisi olan PAVA RESİNE ile 2016 yılında imzalanan anlaşma ile Türkiye Yetkili ve Dağıtıcı bayii olarak da 3D zemin, duvar  ve Epoksi kaplama sistemlerinde de  önemli bir yer almıştır.

Şirketimiz ürün yelpazesi son derece geniş olmakla birlikte Tecrübeli ve konusunda uzman ekipleri ile son derece hızlı montaj ve 7/24 servis desteği sağlamaktadır.Uygun Bayilik koşullarımız ve hergeçen gün Yurt içi ve Yurt dışında artan bayi sayımızı ile Türkiyenin heryerine ve Yurt dışında da birçok  bölgeye ulaşmayı hedeflemekteyiz.
Ürünlerini  Renolit ve Lackfolien gibi  Almanyanın En güçlü ve köklü Gergi Tavan firmalarından ithal etmenin  yanı sıra GERTAV  adı ile Dünyada 240 cm kadar olan bu malzeme enini  üstün kalitede ve 5 metre ye kadar  özel olarak ürettirmektedir. ve bu özel ürünümüzün de tüm sertifikaları mevcuttur.Dijital baskı sisteminde ise 5 metre enine kadar UV özellikli ve 10 yıl solmazlık garantili kusursuz baskı yapabilmektedir.

Aydınlatma sisteminde ise Dünyanın en büyük led üreticilerinden olan CREE ile  çalışılmakta ve gergi tavan sistemine özel led üretimi yapılmaktadır.

Bize whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.